خدمات تولید محتوا

با تولید محتوا، فروش سایت خود را چندین برابر کنید!

محتوا پادشاه است! همیشه این گفته بین افراد متخصص رایج است اما واقعا چرا؟ موتور‌های جستجو به بیشترین چیزی که در سایت شما اهمیت می‌دهند محتوا است، یک سایت خالی و بدون محتوا هیچوقت موفق نخواهد شد و در موتور‌های جستجو رتبه نمیگیرد.

البته هر محتوایی هم نمی‌تواند در موتور‌های جستجو رتبه بگیرد و بهتر است محتوا اصولی تولید شود و برای کاربران مفید باشد در این صورت میتواند بهترین رتبه را در موتور های جستجو نصیب خود کند.‌

چرا تولید محتوا برای وب سایت ما مهم است؟

تولید محتوا در سایت یا شبکه‌های اجتماعی خیلی تفاوت دارد و توجه داشته باشید که بحث تولید محتوا را خیلی ساده نگیرید.

محتوا‌های سایت می‌توانند آینده کسب‌و‌کار شما را تغییر دهد و کسب‌وکار شما را متحول کنند، شما اگر محتوا در سایت خود نداشته باشید هرگر موتور‌های جستجو سایت شما را در نتایج نمایش نمی‌‎دهند و کسب‌و‌کار شما شکست خواهد خورد.

تولید محتوا در سایت باید طبق اصول پیش برود و نباید هرگر کپی یا بی‌کیفیت باشد، اگر شما محتوا خوبی در سایت خود نداشته باشید ممکن است نتیجه معکوس باشد و نمره منفی از گوگل دریافت کنید.

جذب مشتری

اگر بتوانید محتوا جذاب و مفید برای بازدید کنندگان سایت خود تولید کنید مشتری‌های شما افزایش میابند و فروش بیشتری خواهید داشت.

افزایش رتبه در گوگل

محتوا یکی از موثر‌ترین روش‌های افزایش رتبه در گوگل است و شما با تولید محتوا می‌توانید در رتبه‌های اول گوگل باشید.

برند سازی

اگر محتوا خوب و حرفه‌ای داشته باشید افراد محتوا شما را کپی خواهند کرد و بازنشر می‌دهند، این بین برند‌سازی برای شما اتفاق خواهد افتاد.

نکاتی که باید در تولید محتوا رعایت شود

محتوا ارزشمند و مفید برای کاربر

در تولید محتوا ما حتما توجه داریم که محتوا برای کاربر جذاب و مفید باشد تا بتواند نیاز‌های خود را از طریق محتوا رفع کند.

رعایت اصول سئو

از اولین کلمه‌ای که شروع به تولید محتوا می‌کنیم بر اصول سئو پایبند هستیم و محتوا سئو محور خواهد بود.

تحقیق کلمات کلیدی

هر محتوایی که برای شما تولید می‌کنیم در گوگل ورودی خوبی دارد و کاربران زیادی را می‌تواند به سمت سایت شما بیاورد.

حفظ هویت برند

ما محتوایی برای شما تولید خواهیم کرد که به زبان ساده هویت برند شما را به کاربر منتقل کند و کاربر با برند شما بیشتر آشنا شود.

بسته برنزی

1,440,000

تومان در ماه

بسته نقره ای

2,520,000

تومان در ماه

بسته طلایی

36,00,000

تومان در ماه

مشاوره رایگان

بسته مناسب خود را پیدا نکردید از ما مشاوره رایگان دریافت کنید

ما در نیک محتوا بسته‌های تولید محتوا را مناسب برای انواع کسب‌و‌کار‌ها ایجاد کردیم که بتوانید نیاز‌های خود را رفع کنید.

اگر بسته متناسب برای کسب‌و‌کار خود را پیدا نکردید می‌توانید از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!!

سوالات متداول

محتوا دارای انواع مختلفی است که از هرکدام در اکثر وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود و کاربردهای بسیار زیادی دارند، شما به‌احتمال بسیار زیادی با اکثر آن‌ها آشنا هستید و در فضای آنلاین آن‌ها را مشاهده کرده‌اید، محتوا متنی، تصویری، ویدئوی و صوتی از انواع محتوا هستند.

از انواع محتواها برای انتقال اطلاعات مفید و کاربردی استفاده می‌شود، کتاب‌های صوتی که امروزه محبوبیت بسیار زیادی دارند از نوع محتوا صوتی می‌باشد که باعث شده است مردم در زمان‌های مختلف بتوانند از اطلاعات کتاب‌ها بهره‌مند شوند، راننده‌ها هنگامی که در مسیر هستند می‌توانند به محتواهای صوتی گوش دهند و اطلاعات مفیدی به دست آورند، محتوای صوتی یک نوع جذاب و بسیار کاربردی است.

محتوا متنی یکی از رایج‌ترین نوع تولید محتواها است که اطلاعات بسیار زیادی را می‌توان با محتوای متنی به مخاطبان در فضای اینترنت منتقل کرد، محتوای تصویری و ویدئوی طرف‌داران بسیار زیادی دارند، فیلم‌های که ساخته می‌شوند و به مخاطبان اطلاعات منتقل می‌کنند از نوع محتوای ویدئوی است و عکس‌های که در مکان‌های مختلف قرار دارد یک نوع محتوا تصویری است.

از انواع محتوا در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود و پرکاربردترین نوع برای کسب‌وکارهای آنلاین متنی و تصویری است، اکثر وب‌سایت‌های موفق برای انتقال اطلاعات و جذب مخاطب از این دو نوع محتوا استفاده کرده‌اند.

تیم تخصصی نیک محتوا، محتواها را با بررسی رقبا و علاقه کاربران تولید می‌کند، تیم اول‌ازهمه به‌صورت کامل و اصولی کلمات کلیدی و موضوعاتی که دارای طرف‌دار هستند و می‌تواند برای وب‌سایت شما ورودی جذب کند را بررسی و انتخاب می‌کند.

کارشناسان نیک محتوا بعد از پیداکردن موضوعات برای آن‌ها عنوان‌های جذابی انتخاب می‌کنند تا بتوانند از این طریق کاربران بیشتری را جذب کنند، بعد شروع می‌کنند محتوای رقبا را بررسی می‌کنند و تحقیقات لازم را برای به‌دست‌آوردن اطلاعات مفید و کاربردی از منابع داخلی و خارجی برای اینکه اطلاعات دقیق و درست را تولید کنند انجام می‌دهند.

بعد از انجام این مراحل کارشناس با به‌دست‌آوردن اطلاعت دقیق شروع به تولید محتوای باکیفیت و جامع می‌کند و اطلاعات کامل‌تری را نسبت به رقبا در وب‌سایت شما قرار می‌گیرد که باعث برتری شما از رقبا در تولید محتوا می‌شود.

نیک محتوا از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای تشکیل شده است که توانسته با ارائه محتواهای باکیفیت اعتماد مشتریان خود را به دست آورد به کسب‌وکارهای بسیار زیادی کمک کرده است که بتوانند از طریق تولید محتوا کاربران و مشتریان دائمی را به دست آورند.

محتواهای که توسط مجموعه ما تولید می‌شود اکثر در لینک‌های اول قرار می‌گیرد و از این طریق بازدید وب‌سایت بیشتر می‌شود و کاربران علاقه‌مند به محتواهای وب‌سایت می‌شوند، این یکی از دلایلی است که می‌توانیم بگویم، خدمات تولید محتوای ما کیفیت بالایی دارد و کارشناسان محتواها را بر اساس اصول تولید محتوا و رعایت نکات سئویی تولید می‌کنند که باعث بالارفتن کیفیت محتوا می‌شود.

محتواهای که توسط کارشناسان تولید محتوا آماده می‌شوند توسط ویراستار یک‌بار به طور کامل بررسی می‌شود تا محتوا بر اساس اصول تولید شده باشد و بعد از نظر سئویی دوباره بررسی می‌شود و در آخر توسط مدیر محتوای تیم به طور کامل به‌عنوان یک مخاطب بررسی می‌شود تا یک محتوای استاندارد و ارزشمند که دارای کیفیت بسیار بالایی است به کارفرما تحویل داده شود.

بعد از اینکه شما از ما مشاوره رایگان دریافت کردید و تصمیم گرفتید محتواهای خود را به ما بسپارید پنج مرحله طی می‌شود تا محتوا آماده شود و به دست شما برسد.

بعد از اینکه شما ثبت سفارش انجام می‌دهید، مرحله اول کارشناسان ما شروع می‌کنند به تحقیق کلمات کلیدی و انتخاب موضوعات جذاب و پرطرف‌دار، ولی اگر موضوعات توسط خود شما آماده شده باشد و خودتان آن‌ها را به تیم ارائه کنید این مرحله حذف می‌شود.

مرحله دوم بعد از اینکه موضوعات مشخص شد و عنوان‌ها انتخاب شدند کارشناسان ما شروع به بررسی رقبا می‌کنند یک محتوای ارزشمند باید کامل و جامع باشد و ما محتوای کامل‌تر رقبا را برای شما تولید می‌کنیم، در این مرحله به طور کامل رقبا را بررسی می‌کنیم و درباره موضوع از منابع معتبر و دقیق خارجی و داخلی تحقیق انجام می‌دهیم تا اطلاعات مفید و جامعی به دست آوریم.

با اطلاعت دقیقی که به‌دست‌آمده کارشناسان مجموعه نیک محتوا شروع می‌کنند با رعایت اصول تولید محتوا و نکات سئویی یک محتوای جذاب و باکیفیت را برای شما تولید کنند.

در مرحله چهارم بعد از اینکه محتوا توسط کارشناس تولید محتوا تکمیل شد یک‌بار به‌صورت کامل توسط ویراستار بررسی می‌شود و بعد از نظر سئوی آن را بررسی می‌کنند تا به طور کامل و اصولی محتوا آماده شده باشد، بعد از اینکه محتوا با رعایت اصول و بالابودن کیفیت آماده می‌شود به دست مدیر محتوای تیم می‌رسد و مرحله آخر بعد از بررسی مدیر در صورت کامل‌بودن برای کارفرما ارسال می‌شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد محرابی

واقعا خدمات تولید محتوا شما یکی از بهترین سرویس هایی بود که تو این زمینه دریافت کردم و تا حالا این مورد رو از تیم های دیگه دریافت نکرده بودم
هم کیفیت و هم قیمت تولید محتوا شما عالی بود ممنونم از همکاری بی نظیرتون

سعید مولایی

من یه مدت با تیم تون دارم کار می‌کنم واقعاً از خدمات تولید محتوا تون خیلی راضیم از نظر کیفیت و زمان بندی خیلی خوب هستید

امیرحسین نامی

من مدتی هست که اصلا سایتم از نظر سئو پیشرفتی نداره نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم به من توضیح بدید چیکار باید کنم.

رضا رامینی

سلام من خیلی شنیدم تولید محتوا برای سایتم خوبه میشه توضیح بدید که دقیقا تولید محتوا متنی به چه دردی میخوره؟

شادی

سلام وقت بخیر قیمت تولید محتوا الان چقدره دقیقا ؟ من چون کار نکردم نمیدونم

8
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

ثبت سفارش تولید محتوا

برای سفارش تولید محتوا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان تیم ما با شما تماس حاصل نمایند.

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید
سلام
چطور می‌توانیم بهت کمک کنیم؟